Fazla Mesai Orkestrası

Şirketinizi, ‘kendi çalışanlarından oluşan bir orkestra’ etrafında birleştirmeye ne dersiniz? Müziğin pozitif enerjisi, oluşturulan takım ruhu, yaratılan ortak değerler kurum kültürünüze çok şey katacak.
Biz, hayatını müziğe adamış bir ekip olarak, müziğin iyileştirici ve birleştirici gücüne kalpten inanıyoruz. Şirketinizde bir müzik aleti çalsın ya da çalmasın, rap’ten hızlı, rock’tan asi, pop’tan ünlü, caz’dan deneyimli, hip-hop’tan enerjik çalışanlarınız olduğunu biliyoruz:)
İnci Sunar Müzik Atölyesi olarak, deneyimli müzisyenlerimizle birlikte, uygulaması kolay eğlencesi bol bir “Şirket Orkestrası Programı” hazırladık. Gelin sizin şirketiniz için de, her bir üyesi çalışanlarınızdan oluşan “Fazla Mesai Orkestrası” kuralım. Bir an önce çalışmaya başlayalım.
---------------------
Hani bazılarınız müzisyen olacaktı. Grup kurup konserden konsere koşacaktı. Ne oldu o iş?
---------------------
Ekonominin durum malum. Kötü demeyelim de, daha iyi günlerimiz olmuştu diyelim. Peki karamsar mıyız? Asla! Çünkü umut etmekten başka seçeneğimiz yok. Daha çok çalışacağımız, daha çok üreteceğimiz, moralimizi yüksek tutup daha sıkı mücadele edeceğimiz günler geliyor.
Etrafınıza bir bakın, hayat bu ülkede dolar-moral endeksiyle ilerliyor. Dolar yükselince moral iniyor. Moral indikçe dolar daha da yükseliyor. İnci Sunar Müzik Atölyesi olarak, üzerimize ne düşüyorsa yapalım dedik. Dolar konusu bizi aşar ama, moral kısmı içinfikirlerimiz var. Şirket çalışanlarınızı, müziğin iyileştirici gücüyle buluşturalım. Çünkü müzik harika bir şeydir. Kendisine kulak veren herkese iyi gelir. İstikrarsız davranmaz, yıl sonu hedefleri koymaz, enflasyonun altında kalmaz, gizli gizli